Kontaktpersoner

Se oversikt over kontaktpersoner i ledergruppa her.

Oversikt over kontaktpersoner med ansvarsområde:

Tittel / Område / Navn

Tlf / Mob

E-post

Daglig leder
Lars Aashammer

33 72 61 24
913 91 977

lars.aashammer@norskprotein.no

Personal-, IKT- og Administrasjonssjef
Jørgen Drege

917 39 344

jorgen.drege@norskprotein.no

Råvare-, Transport-
og Innkjøpssjef
Knut Aanestad

952 26 998

knut.aanestad@norskprotein.no

Teknisksjef
Odd Vinje Lind

916 19 659 odd.v.lind@norskprotein.no

Kvalitets- og
Produktutviklingssjef
Bjarne Hagen

74 40 52 85
952 45 652
bjarne.hagen@norskprotein.no

Marked-, Produkt-, Salg og Utviklingssjef
Bernt Jostein Viste


906 44 202

bjv@norskprotein.no
Fabrikksjef Balsfjord
Daniel Kjæreng

77 72 78 00
77 72 06 50 (faks)
917 24 792

daniel.kjaereng@norskprotein.no
Fabrikksjef Mosvik
Terje Augdal

74 06 45 82
74 06 45 81 (faks)
950 77 181

terje.augdal@norskprotein.no

Fabrikksjef Hamar
Mikkel Imerslund

62 55 00 40
913 97 237
mikkel@norskprotein.no
Fabrikksjef Grødaland
Michael Sørensen
51 43 24 63
51 79 85 61 (faks)
416 66 693
michael.sorensen@norskprotein.no
Transport koordinator
Ståle Lærdal
905 61 005 staale.laerdal@norskprotein.no

 

 

2018 © Norsk Protein AS

Tekst og bilder kan ikke uten spesiell angivelse eller
avtale, kopieres og benyttes på andre nettsteder.

Norsk Protein AS, Smiuhagan 25, 2323 INGEBERG
Telefon: 62 55 00 40
E-post: firmapost@norskprotein.no